NBA

Zubac ostvario double-double, a njegovi Clippersi pretrpjeli najteži poraz

MILWAUKEE BUCKS stigli su do 14. pobjede u nizu. Ovoga puta pregazili su Los Angeles Clipperse 119:91, a to im je četvrta utakmica zaredom u kojoj su slavili s barem 24 razlike.

Clippersi su se držali do poluvremena, kada su gubili devet razlike, ali su pometeni s terena u trećoj četvrtini i u posljednjem periodu, kada je najveća prednost Bucksa iznosila čak 41 razlike. Do kraja utakmice su uspjeli samo smanjiti rezultat.

Hrvatski reprezentativac Ivica Zubac ostvario je dobar double-double učinak s 14 poena i 12 skokova u 24 minute (šut iz igre 6-10). Ipak, Clippersi nisu imali nikakvih rješenja za Giannisa Antetokounmpa koji je s 27 poena i 11 skokova u samo 26 minuta na parketu predvodio Buckse na svoj 25. rođendan, a imao je i pet suigrača koji su susret završili s dvoznamenkastim učinkom.

Milwaukee je s 20 pobjeda i tri poraza trenutno najbolja momčad Istoka, dok su Clippersi sa 16-7 četvrti na Zapadu. Ovo im je bio uvjerljivo najteži poraz do sada u sezoni.