INTER - ROMA 1:1 Perišić zabio glavom za remi i spasio Milan

IVAN PERIŠIĆ zabio je osmi gol u sezoni. Hrvatski reprezentativac donio je Interu remi 1:1 protiv Rome u derbiju 33. kola Serie A. Nerazzurri, u čijim redovima nije bilo ozlijeđenog Marcela Brozovića, drže čvrsto treće mjesto na ljestvici s pet bodova više od Milana i šest od Rome.

Sve je krenulo bajkovito po goste večeras, posebno od 14. minute kada se Stephan El Shaarawy u 14. minuti sjajno oslobodio dva čuvara i s ruba šesnaesterca zabio prekrasan gol za vodstvo rimske momčadi.

Međutim, u 61. minuti Danilo D'Ambrosio je ubacio loptu s desne strane na drugu stativu, a Perišić pobjegao čuvarima i u padu glavom probio golmana Antonija Mirantea za 1:1 i oduševljenje na tribinama Meazze u Milanu.

Do kraja nije bilo promjene rezultata, čime je Roma propustila veliku priliku preskočiti Milan u borbi za četvrto mjesto koje sljedeće sezone vodi u Ligu prvaka. Rossoneri mogu zahvaliti upravo strijelcu Perišiću.