VIDEO Vrbovec zabio Rijeci, prvaci Hrvatske slavili 3:1 uz dva gola Jelića!

HRVATSKI prvak Rijeka, u 1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa, svladala je Vrbovec 3:1.

Domaćini iz Treće lige Zapad opasno su prijetili prvaku Hrvatske na startu utakmice, no momčad Matjaža Keka brzo se uozbiljila. Matei je ubacio s lijeve strane za Jakova Puljića, koji s deset metara iz sredine zabija za vodstvo Rijeke u 28. minuti. Matej Jelić povisio je na 2:0 pet minuta prije kraja prvog dijela.

U 84. minuti Našičanin Jelić zabija svoj drugi pogodak nakon solo akcije, a dvije minute kasnije pao je počasni pogodak Vrbovca.

VRBOVEC - RIJEKA  1:3

Tijek susreta

86' Vrbovec je došao do počasnog pogotka!

84' GOOOOL! Drugi pogodak zabio je Matej Jelić, glavom nakon kornera.

40' GOOOOL! Matej Jelić zabio je nakon solo akcije.

28` GOOOOL! Rijeka je uspjela probiti čvrste Vrbovčane, Matei je s lijevog boka ubacio u sredinu na Puljića koji s 10 metara zabija za 0:1!

25` Još jedan opasan udarac Riječana s desne strane šesnaesterca, ali vratar Vrbovca brani fantastičnom paradom!

8` Kakva šansa Rijeke! Dvaput su opalili gostujući napadači po golu iz šesnaesterca, ali vratar Vrbovca odličnim reakcijama je obranio mrežu.

1` Domaćin je imao dvije fantastične prilike pred golom Rijeke, prvi udarac je po jako lošem travnjaku prošao pored gola, a onda je udarac s desne strane, iskosa sa 16-17 metara sjajno obranio vratar Rijeke.

0` Počela je utakmica