HNL

Slaven Belupo u golijadi svladao Istru i vezao drugu pobjedu

U DRUGOJ utakmici subotnjeg programa Prve HNL odigranoj u Puli Slaven Belupo je kao gost u golijadi pobijedio Istru 1961 s 3:2.

Vodeći pogodak za Koprivničane postigao je Ivan Krstanović u 12. minuti. Samo tri minute poslije Šime Gržan je izjednačio iz kaznenog udarca, a u 35. minuti je Istra 1961 povela golom Obenga Regana. Krstanović je svojim drugim pogotkom u 42. minuti izjednačio na 2:2.

Drugo vodstvo na utakmici i pobjedu Koprivničanima donio je David Puclin u 60. minuti.

Na ljestvici vodi Dinamo s 13 bodova iz pet nastupa. Po devet bodova imaju drugoplasirani Hajduk i trećeplasirana Rijeka uz utakmicu manje, dok su četvrta Gorica i peti Osijek osvojili po sedam bodova. Šestoplasirana Istra 1961 i sedmi Slaven Belupo imaju po šest bodova. Lokomotiva je na osmom mjestu s četiri boda, dok predzadnji Inter i zadnji Varaždin imaju po dva boda.