TORINO - JUVENTUS 0:1

Mandžukić izborio penal za pobjedu pa mu Ronaldo uskratio golčinu u derbiju

Screenshot

U NESADRŽAJNOJ utakmici Torina i Juventusa u 16. kolu Serie A čekao se potez majstora kako bi se utakmica rasplamsala.

Dogodilo se to u 70. minuti kada je Mario Mandžukić izborio penal za Staru damu nakon što ga je faulirao domaći golman Ichazo. Siguran izvođač penala bio je Cristiano Ronaldo za konačnih 1:0 Juventusa.

Torinov Simone Zaza dao je nevjerojatno nepromišljenu loptu u svoj šesnaesterac koju je presjekao neumorni Mandžukić.

Ichazo nije imao drugog načina za zaustaviti ga nego faluom. Uklizao mu je urugvajski golman među noge i bivši je hrvatski reprezentativac završio na travnjaku u bolovima.

Sudac Guida odmah je svirao penal kojeg je realizirao Cristiano Ronaldo za svoj 11. gol u Serie A ove sezone.

Torino - Juventus Live Score

Mandžukić je tri minute kasnije zabio gol za 2:0, no zbog sitnog zaleđa Cristiana Ronalda prilikom centaršuta u kazneni prostor Torina, suci su mu poništili gol.

Mandžukić u toj akciji nije bio u zaleđu kad je loptu dočekao na suprotnoj stativi nakon čega je fantastično zakucao loptu u mrežu.

Portugalcu je to drugi put ovaj tjedan da je nehotice učinio sličnu stvar.

Ronaldo glupošću oteo gol suigraču i odigrao jednu od najgorih utakmica ikad

U utakmici kod Young Boysa u Ligi prvaka pri 2:1 vodstvu Švicaraca, Paulo Dybala je u 92. minuti prekrasno pogodio za 2:2, no Ronaldo je u ključnom trenutku smetao golmanu protivnika te bio u ofsajdu zbog čega su suci opravdano poništili gol.

Bianconeri nastavljaju juriti talijanskim prvenstvom i nakon 16 kola imaju 15 pobjeda i jedan remi. Večeras njihov rezervni golman Mattia Perin nije imao pravog posla jer domaćin je djelovao prilično rezervirano.

Nije igrom oduševio ni Juventus, no znate njih... Nema ih nigdje, a onda iz jedne akcije dođu do tri boda.