Najsmješniji potez Svjetskog prvenstva: Igrači Paname pokušali zabiti dok su Englezi slavili gol

ENGLESKA reprezentacija je s uvjerljivih 6:1 pregazila Panamu u 2. kolu Svjetskog prvenstva u Rusiji, a na utakmici su kamere zabilježile neobičan potez panamskih nogometaša.

Panama prvi put nastupa na Svjetskom prvenstvu i očajnički je htjela zabiti prvi gol nakon poraza od Belgije (0:3) u prvom kolu.

Englezi su već do poluvremena utrpali pet golova, a zabili su i šesti prije nego što su debitanti ipak upisali prvi gol za konačnih 6:1. No prije toga pokušali su do pogotka doći ignorirajući nogometna pravila.

Nakon gola Harryja Kanea s bijele točke u 22. minuti, jedan je igrač Paname uzeo loptu, potrčao prema centru i izveo loptu dok su engleski igrači još slavili iza panamskog gola. Dodao je svom suigraču koji je s loptom potrčao prema engleskom golu i slabo pucao nakon što su shvatili da od svega neće biti ništa.