RAKITIĆ ASISTIRAO U GOLIJADI Barcelona na dvije utakmice do sezone bez poraza

BARCELONA je s uvjerljivih 5:1 potopila Villarreal na Camp Nouu u 34. kolu španjolskog prvenstva i samo je dvije utakmice dijele od sezone bez poraza.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić dobio je poštedu i susret je pratio s klupe, ali ušao je zajedno s Luisom Suarezom pomoći u posljednjih pola sata. Bilo mu je to dovoljno da upiše asistenciju nakon krasnog solo proboja po desnoj strani.

Barca je povela u 11. minuti golom Coutinha, a u 16. je povisio Paulinho.

Najskupljem pojačanju u povijesti Barce bio je to četvrti gol u La Ligi otkako je stigao iz Liverpoola u siječnju, a Paulinho je na 9 prvenstvenih pogodaka.

U 45. minuti svoj 34. prvenstveni gol sezone potpisao je Lionel Messi na majstorsku asistenciju Inieste.

U drugo poluvrijeme gosti su ušli sa Sansoneom, koji je već u 54. minuti zabio gol, ali to je bilo sve od Žute podmornice.

U 87. minuti Rakitić je sjajno probio desnu stranu, ušetao se u kazneni prostor i servirao pogodak Dembeleu, koji je šest minuta kasnije u sudačkoj nadoknadi zabio za konačnih 5:1.