RONALDO SPREMAN ZA FINALE LIGE PRVAKA "Nevjerojatno je da nakon takvog udarca hoda"

TRENER Real Madrida Zinedine Zidane uvjeren je kako će Cristiano Ronaldo biti spreman za finale Lige prvaka, dok će branič Liverpoola Joe Gomez sigurno propustiti ogled u Kijevu.

Ronaldo je u nedjeljnom derbiju protiv Barcelone (2:2) ozlijedio gležanj i propustit će ligaške utakmice protiv Seville i Celte, a prema svemu sudeći i zadnje kolo protiv Villarreala koje je na rasporedu 19. svibnja.

"Siguran sam kako će biti spreman za utakmicu protiv Liverpoola. Pokazao je veliku volju i želju za oporavkom i siguran sam kako će biti spreman do 26. svibnja", kazao je Zidane.

Portugalski majstor je stradao u 14. minuti prilikom postizanja pogotka za 1:1. Krivac je Gerard Pique koji ga je pokušao zaustaviti, ali nije uspio nego ga je ozlijedio. Ronaldo je igrao do kraja poluvremena, kad ga je zamijenio Marco Asensio.

Portugalac je pretrpio teže nagnječenje i istegnuće gležnja koji je bio vidno natečen.