Ronaldo zabio dva gola u sudačkoj nadoknadi za pobjedu protiv Salaha i društva

U PRIJATELJSKOJ utakmici u Zürichu, na stadionu Letzigrund, Portugal je slavio protiv Egipta 2:1. Mohamed Salah zabio je za vodstvo Egipta u 56. minuti, vodstvo Egipta trajalo je sve do početka sudačke nadoknade kada je Cristiano Ronaldo zabio dva pogotka za veliki preokret Portugala.

Portugal je imao veliki broj prilika u prvom dijelu, no nisu uspjeli zabiti. U nastavku susreta viđen je nešto lošiji nogomet, a u 56. minuti susreta Salah je sjajno pogodio za vodstvo Egipta.

I kada su već svi očekivali posljednji zvižduk suca Mazzolenija, na scenu je stupio Cristiano Ronaldo. Napadač madridskog Reala zabio je dva gola u svega dvije minute te tako Portugalu donio veliki preokret i pobjedu u Zürichu pred 30 tisuća gledatelja.