SRBIN OD 170 MILIJUNA EURA BRILJIRAO Zvijezda Lazija zabila dva krasna gola i gura momčad prema Ligi prvaka

SVI SU se čudili kad je Corriere dello Sport objavio priču da PSG za Sergeja Milinković-Savića nudi 170 milijuna eura.

No, svatko tko je pogledao dvije, tri utakmice rimskog klua shvatit će da u Parizu nisu baš toliko ludi. Nakon što je u 26 ovosezonskih nastupa zabio sedam i asistirao pet golova, srpski reprezentativac je danas u pobjedi nad Chievom 5:1 u 20. kolu Serie A zabio dva prekrasna gola te pogurnuo svoju momčad na mjesta koja vode u Ligu prvaka.

Lazio je poveo u 23. minuti golom Alberta da bi gosti samo dvije minute kasnije izjednačili preko Pucciarellija. No, u 32. minuti Milinković-Savić ili Sergej, je preciznim udarcem s ruba šesnaesterca pogodio za 2:1, iako će gol malo ići na dušu i gostujućem golmanu.

Srpska zvijezda je odlučila susret u 68. minuti kad se sjajno ubacila iza leđa obrane Chieva i strašnim volejem zakucala za 3:1. Devet minuta kasnije je izašao iz igre uz ovacije Olimpica.

Do kraja susreta goste iz Verone su do vrha natrpali Bastos u 84. i Nani u 87. minuti.