PRVIJENAC DINAMOVA DRAGULJA Zabio za Dusseldorf u Messijevom stilu

DINAMOV dragulj Davor Lovren zabio je prvijenac za Fortunu Dusseldorf u prvoj utakmici 18. kola druge njemačke lige. Njegova momčad je u gostima slavila 1:0 kod Eintracht Braunschweiga, a on zabio jedini gol i time Dusseldorf lansirao na privremeno prvo mjesto.

Igrač Dinama, koji je na jednogodišnjoj posudbi u Njemačkoj, prekrasno je pogodio u 9. minuti, kada je u stilu Lionela Messija s ruba šesnaesterca lobao vratara domaće ekipe Jasmina Fejzića. Nakon toga je dobio žuti karton zbog skidanja dresa tijekom proslave pogotka, a zamijenjen je u 42. minuti zbog straha od drugog žutog kartona.

Bio je to njegov prvi gol u šestom nastupu za njemački klub, koji se želi vratiti u Bundesligu sljedeće sezone.

Također, brat Dejana Lovrena time je prekinuo crni niz Fortune od sedam utakmica bez pobjede u svim natjecanjima.