Vratio se Zlatan

Screenshot (Youtube)

SVI NA Old Traffordu bili su na nogama u 77. minuti - u igru je protiv Newcastlea (4:1) ušao Zlatan Ibrahimović.

Legendarni napadač nogometu se vratio sedam mjeseci nakon teške ozljede na utakmici Europske lige protiv Anderlechta. Mnogi su tada pomislili da ta ozljeda znači i kraj velike karijere, ali se Zlatan nije predao, potpisao je novi ugovor s Unitedom i prije očekivanja se vratio na travnjak.

Svaki njegov kontakt s loptom navijači na Old Traffordu nagradili su ovacijama, a u posljednjoj minuti je njegov spektakularan volej obranio gostujući vratar.

Prošle sezone je do ozljede zabio 17 golova u 28 premierligaških nastupa.

"Gdje bih se smjestio u usporedbi s ostalim napadačima lige? Ta je usporedba nemoguća, lavovi se ne uspoređuju s ljudima", rekao je Zlatan u svom stilu i prokomentirao povratak.

"Danas je bio poseban dan. Puno treniram, a povratak nije bio lagan. Fokusiran sam na momčad i želim pridonijeti koliko god mogu. Zahvalan sam na tome što ponovno mogu igrati nogomet."

Želite li momentalno primiti obavijest o svakom objavljenom članku vezanom uz europske lige, instalirajte Index.me aplikaciju i pretplatite se besplatno na tag: lige petice

Index.me aplikaciju za android besplatno možete preuzeti na ovom linku, dok iPhone aplikaciju možete preuzeti ovdje.