NOVI KIKS PRVAKA Rijeka pet utakmica bez pobjede, Inter odnio bod s Rujevice (0:0)

RIJEKA nakon četiri uzastopna poraza nije uspjela slomiti ni Inter. Na Rujevici su u 16. kolu odigrali 0:0.

Rijeka je dominirala u prvom poluvremenu, ali pred golom gostiju nije uspijela stvoriti pravu šansu. Dva udarca domaćih u okvir nisu bila opasna, a gosti nisu ni zapucali na gol Rijeke u prvih 45 minuta. U nastavku su redali šanse pred golom Intera, ali Krševan Santini spašavao je ono što obrana nije.

Bila je ovo peta uzastopna utakmica aktualnog prvaka u HNL-u bez pobjede. U prethodna četiri kola Rijeka je redom gubila od Istre 1961, Osijeka, Dinama i Lokomotive, a posljednju pobjedu ostvarila je 1. listopada protiv Rudeša.

Treća Rijeka sada ima 26 bodova, a Dinamo ima 11 bodova više i u nedjelju igra protiv Lokomotive.

Osijek je drugi, ima dva boda više od Rijeke i tri od Hajduka, koji sutra igra s Istrom. Inter je peti sa 22 boda, jednim više uz utakmicu više od šeste Lokomotive. Cibalia je s bodom iz Osijeka skočila na osmo mjesto sa 14 bodova, jednim više uz utakmicu više od devete Istre 1961, dok posljednji Rudeš ima 11 bodova.

RIJEKA - INTER  0:0

RIJEKA: Prskalo - Vešović, Elez, Punčec, Zuta - Kvržić, Maleš, Bradarić, Gorgon - Mišić - Gavranović

INTER: Santini - Mamić, Komorski, Blažević, Postonjski, Grgić, Andrić, Šarić, Bosec, Rak, Mazalović

Želite li momentalno primiti obavijest o svakom objavljenom članku vezanom za HNL, instalirajte Index.me aplikaciju i pretplatite se besplatno na tag: HNL

Index.me aplikaciju za android besplatno možete preuzeti na ovom linku, dok iPhone aplikaciju možete preuzeti ovdje.